Naturapest, mevsimlik (sezonluk) zararlılar ile mücadele kapsamında yılların getirdiği deneyim ile profesyonel bir kontrol sunuyor. Alanında uzman, sertifikalı çalışanları ile Naturapest, evinizin veya iş yerinizin zararlılardan arındırılmasında sizlerin yanında!

Güvercinler ve martılar işiniz için gerçekten sıkıntı olabilir. Yaptıkları sadece kirletmek değil, Kiremitleri yerinden oynatarak ve yağmur oluklarına engel olarak binanıza zarar verebilirler.

Dünya çapında 120.000’nin üzerinde sinek çeşidi vardır. Sinekler zararlı kabul edilir, çünkü insanlar, hayvanlar ve hayvancılık sektöründe sağlık riski teşkil ederler. Bazıları insanları ısırabilir.

Türkiye’de (yaklaşık 2.400 tür) güvelerin çoğunluğu zararsızdır, fakat bazı türlerin larvaları malzemelere, depolanmış ürünlere verdikleri zarardan dolayı haşere olarak kabul edilirler.

Türkiye’de yılan sorunuyla karşılaşmak nadirdir. Utangaç bir canlı olarak yılan görürseniz, mümkün olduğunca çabuk geçip gitmesi muhtemeldir. İnsanlardan uzak dururlar.

Arılar yaz aylarında en aktiftir. Yaban Arısı ve Eşek Arısı en sıkıntı ve acı veren sokmalara neden olur. Özel sarı ve siyah vücuduyla dahi olsa eşek arıları hala karıştırılabilirler.

×