Su Böcekleri

Su Böceği, kimi zaman parmak ısıran yada timsah böceği olarak da biliniyor bunun bir sebebi var bu böceklerin rostrum ismi verilen ve omurgalılar da çene ye benzer ağız parçaları böcekler arasında bildiğimiz en güçlülerden bir tanesidir. Dolayısıyla ısırıkları da bi o kadar güçlüdür. Genellikle tatlı suların etrafında bulundukları bilinir ve ortalama 2 santimetre büyüklüklerinde olabiliyorlar. Bazıları ise 12 santimetreye kadar uzadıkları da az da olsa biliniyor.

Su böcekleri oldukça saldırgan avcılardır. Avlarını takip ederek bir yerlere saklanıp av gelince birden ortaya çıkıp avını öldürebilirler su böcekleri o kadar zekilerdir. Genellikle küçük kabuklularla, balıklarla beslenirler. Ancak küçük su yılanları ve kaplumbağaları öldürerek yedikleri bile oluyor. Saldırıları sırasında tükürükleriyle meşhur bir hayvandır ve tükürdükleri yerdeki hücrelerin hızla eriyip ve parçalandıkları görülebiliyor. Ancak her ne kadarda çok ciddi bir acıya neden olsa da tıbbi olarak insanlara çok fazla zarar vermedikleri görülür.

Profesyonel Hizmet Alın!

Bir su böceği istilasının işaretlerini belirlemenin basit yolları vardır ve zararlı kontrolü ihtiyacını azaltır. Caydırıcı önlemler ve proaktif bir yaklaşım ile pahalı uygulamaları önleyebilirsiniz.

Su böceklerinden tamamıyla kurtulmayı garantilemek için profesyonel bir hizmet almak en etkili yoldur.

İstila düzeyini ve istila türünü belirlemek için ücretsiz ön inceleme sunuyoruz.

Sertifikalı teknisyenlerimiz sizin gereksinimlerinize uygun, hedefe yönelik etkili su böceği kontrolü sunar.

Uygulamalarımız eviniz veya işyerinizde uzun vadeli çözüm garanti etmek için potansiyel üreme alanlarınızın kaldırılmasını içerir.

Evinizde veya işyerinizde öninceleme için ücretsiz
+90 224 482 20 16 nolu hattımızı arayın.

Neden Naturapest?

Profesyonellik

Naturapest zararlı kontrolünde gerçekleştirdiği her adımda profesyonelliği tercih eder.

Uzman Kadro

Naturapest zararlı kontrolünde uzmanlaşmış eğitimli personellerle hizmet verir.

Başarılı Sonuçlar

Naturapest zararlı kontrolünde aldığı sonuçlar ile yüksek başarı oranına sahiptir.

×