Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Naturapest sizlere geniş kapsamlı deneyim ve uzmanlıkla kanıtlanmış bir koruma sağlar!

Entegre Zararlı Yönetimi adımlarında sahip olduğunuz her alan sizler için potansiyel bir tehdit unsurudur. Sizlerle birlikte yaşamayı tercih eden her bir zararlı risklidir.

Ne yazık ki BİZLER de ONLAR için öyleyiz!

Naturapest, proaktif yaklaşımı ve 20 yılı aşkın sektörel tecrübesiyle yaşamınızın her anında sizlerledir. Naturapest’te farklı iş kollarına en uygun koruma seviyesi için Haşere Kontrol Planı geliştirdik. Bu plan, eviniz ve işinizdeki tüm riskleri ortadan kaldırmak için sürekli yapılacak gözlem ve incelemelerle desteklenir. 

Naturapest; zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevreye duyulan hassasiyeti özümser download CoinJoin. Zararlı yönetimi, dezenfeksiyon, eğitim ve danışmanlık alanlarında verdiği hizmetlerin kalitesi, sürekliliği ve etkin servisi ile tanınmaktadır. 

Naturapest hizmet ağı, sizlere çalışma saatleri içerisinde asla çalışmalarınızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek bir hizmet sağlar. Müşterinin sorunu tamamen ortadan kalkıncaya kadar daha sık hizmet vermeyi ve olası problemler karşısında müşterilerine ücretsiz servis verme yolunu benimser.

20

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

İyi bir Haşere Kontrol Planına sahip değilseniz haşere kontrol tedavileri kötüleşebilir, daha fazla sıkıntı ve tehdit oluşturabilir. 

NEDEN NATURAPESTİ SEÇMELİSİNİZ?

Kalite, süreklilik
etkin servis politikası

Misyonumuz

Zararlı kontrol alanında hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, garantili hizmet ve uygun fiyatlandırma sunmak ve alanımızda en iyi hizmetleri sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin bir numaralı zararlı kontrol firması olmak, hizmet kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, uluslararası kalite standartlarında hizmet vermeyi sürdürmek.

Kalite Politikamız

Zararlı kontrolündeki yüksek kalite standartlarımız; planlı ve sistemsel çalışma, en yeni teknolojiye sahip cihazlar, eğitimli personeller ve ileri yönetim sistemimizle garanti edilmektedir.

NATURAPEST NELER YAPTI?

Profesyonel zararlı yönetimi ve
dezenfeksiyon

273 +

Haşere Kontrol Projesi

14 +

Bölgeye Hizmet

891 +

Başarılı Zararlı Kontrolü

700 +

Mutlu Müşteri

SON HABERLER

Son Yazılarımızı ve
Haberlerimizi Okuyun

Zararlılarla nasıl başa çıkabileceğinizi sizler için yayınladığımız etkili makalelerden öğrenin. Naturapest’in son gelişmelerinden haberdar olun.

×