Örümcekler

Dünya çapında 35,000’den fazla türü vardır, ama Türkiye’de yaklaşık 650 adet bulunmaktadır. Örümcekler çoğunlukla çevrelerine yararlı olmakla birlikte, bir çok kişide onlara karşı doğal bir korku vardır, Arachnophobia olarak da bilinir. Örümcekler ilk bakışta tedirginlik duygusuna neden olur, aşırı olması durumunda terleme, ağlama veya panik ataklara neden olabilir. Neyse ki, Türkiye’de bulunan örümceklerin çoğu tehlikeli sayılmaz ve zararlı değillerdir. Çok nadiren ısırma olabilir. Eğer örümcek ısırırsa, genellikle çoğu insan üzerinde çok az etkisi vardır, birkaç türünde zehir dolayısıyla olağan üstü reaksiyona neden olabilir.

Profesyonel Hizmet Alın!

Sekiz bacaklarından dolayı kolayca tanınabilirler, bazı insanlar onların varlığını kolayca kabul ederken, bazı insanlar düşüncesine bile dayanamazlar.

Profesyonel örümcek kontrolü için büyük veya tekrar eden istilayı kontrol etmek önemlidir. Kontrol ve izleme hizmetimiz ile bir işyeri için sorun olabilecek belli örümcek türlerinin belirlenmesi ve zararsız olanların teyit edilmesi hedeflenir.

Sertifikalı teknisyenlerimiz örümcek türleri hakkında uzmanlığı sahiptirler. İstilanın erken belirtilerini tanımlamak konusunda tavsiyelerde bulunabilir, gerekirse hedefe yönelik hızlı ve etkili uygulama sağlar.

Profesyonel hizmetimizi görüşmek üzere
+90 224 482 20 16 numaralı telefondan bizi arayın.

Neden Naturapest?

Profesyonellik

Naturapest zararlı kontrolünde gerçekleştirdiği her adımda profesyonelliği tercih eder.

Uzman Kadro

Naturapest zararlı kontrolünde uzmanlaşmış eğitimli personellerle hizmet verir.

Başarılı Sonuçlar

Naturapest zararlı kontrolünde aldığı sonuçlar ile yüksek başarı oranına sahiptir.

×