Bir ofis işyeri, restoran veya otel sahibi iseniz, ortak bir sorununuz var; böcekler ve kemirgenler kabul edilebilir yolcu veya müşteriler değildir. Haşere sorununu gidermenize veya haşere önleme planını belirlemenize yardımcı olabiliriz. İşinizde sıkıntı yaratan hamam böcekleri, fareler, karıncalar ve diğer böceklerin yok edilmesi konusunda uzmanız.

İşletmenize veya mülkünüze yatırım yaptığınız para ve zaman varsa, tek bir hamamböceği veya farenin yatırımınızı mahvetmesine izin vermeyin. Önleyici önlemler yeterli olmadığında, kalifiye profesyonel imha uzmanlarımızdan biriyle randevu almak için bizimle iletişime geçin.

Haşere kontrolü ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olmak için tesisinize tam olarak hizmet edeceğiz. Ticari haşere kontrolünde, herhangi bir pestisit ve cihazın, özellikle gıda hazırlama ve ortak kullanım alanlarında sağduyulu ve güvenli olması gerekir. Eğitimli personelimiz, haşere kontrol sistemlerinin kullanımı, depolanması ve sökülmesi konusunda deneyimlidir ve işletmenizin profesyonel görünümünün korunmasına yardımcı olacaktır.

Haşereler, fareler, termitler veya diğer zararlılar için ticari bir haşere kontrol imha edici veya haşere önleme uzmanına ihtiyacınız varsa, ücretsiz danışma ve sorunlarınızı çözmek için Naturapest ile iletişime geçin.

×