Naturapest, uçan haşereler ile mücadele kapsamında yılların getirdiği deneyim ile profesyonel bir kontrol sunuyor. Alanında uzman, sertifikalı çalışanları ile Naturapest, evinizin veya iş yerinizin zararlılardan arındırılmasında sizlerin yanında!

Kiler zararlıları; karıncalar, güve, hamamböcekleri, örümcekler ve kurtlar gibi zararlılardır. Hızlıca üreyen bu zararlılar depoladığınız ürünlerin bozulmasına neden olurlar.

Depolanmış ürünleri istila edebilecek çeşitli zararlılar vardır. Bunlar evinizde veya işyerinizde yiyeceklerde kullanılan hammaddelere ve bitmiş ürünlere zarar verebilir.

Arılar yaz aylarında en aktiftir. Yaban Arısı ve Eşek Arısı en sıkıntı ve acı veren sokmalara neden olur. Özel sarı ve siyah vücuduyla dahi olsa eşek arıları hala karıştırılabilirler.

Erişkin tatarcık oval, yassı, çok ayaklı 2 – 5mm boyunda, pas kırmızısı rengindedir. Ezilince pis kokar ve kan çıkar. Erginleri hiç beslenmeden 550 gün kadar yaşayabilirler.

Meyve sinekleri genellikle meyve bahçeleri, sebze alanları, bira fabrikaları ve barlardaki fermantasyon atıklarının etrafında bulunurlar. Çürük meyve, kirli drenajlarda üreyebilir.

×