Naturapest, yürüyen haşereler ile mücadele kapsamında yılların getirdiği deneyim ile profesyonel bir kontrol sunuyor. Alanında uzman, sertifikalı çalışanları ile Naturapest, evinizin veya iş yerinizin zararlılardan arındırılmasında sizlerin yanında!

Aslında, sağlıklı bir bahçe ekosisteminin çok önemli bir parçasıdırlar ve bahçe atıklarının temizlenmesinde yardımcılardır. Ancak dengesiz bir bahçe ortamında, hap böcekleri sorun olabilir.

Ev duvarındaki çatlak ve yarıklardan, yürüme yolları ve garajdan, etraftaki sarmaşık tipi bitkilerden içeri girmektedirler ve genellikle geceleri dolaşır.

2 cm boylarında olup, gündüz kazdıkları çukurlarda yalnız olarak gizlenirler, gece faaliyet göstererek hoş sesleri ile öterler. Erkekleri ön kanatlarını birbirine sürterek ses çıkarır.

Sırtlarında kırmızımsı veya turuncu işaretlerle siyahtır. Yetişkin boksör böcekleri , biraz düzleştirilmiş ve uzun oval ve yaklaşık yarım inç uzunluğunda bir vücut şekline sahiptir.

Islak bitkiler, yaprak döküntüleri gibi yerlerde buldukları ölü organik maddelerle beslenirler. Çıyanların bir çift ayakları olması kırkayaklar ile bu iki türün ayırt edilmesini sağlar.

×