Fareler gıda seçmezler, tezgah altlarında, masalarda ve dolaplarda gıda artıkları ararlar ve  Salmonella, Leptospirosis veya Hantavirus gibi hastalık ve hastalık mikrobu yayarlar. Kolayca erişebileceği küçük boşlukları hem barınma ve gıda için kullanırlar. Gıdanın çok olduğu ve yuvalanma için uygun alanlar onlar için uygun bölgelerdir. Kolayca ulaşabilecekleri besin kaynaklarını kaldırarak evinizi veya işyerinizi daha az risk altında tutabilirsiniz. Ayrıca bu durum gıda bozulmaları ve fare istilasından kaynaklı hastalıkların azalmasında yardımcı olacaktır.

Fare Kontrol Maliyetleri

Evinizde veya işyerinizdeki fare istilasının endişe verdiğini anlıyoruz ve her fare istilasının farklı sonuçları olabilir. Uzman ekibimiz konuyu görüşerek,  doğru bir fiyatlandırma ile fare istilasını çözmek için sizinle temasa geçecektir.
İstilayı araştırmak için evinizi veya işyerinizi ziyaret etmemiz gerekebilir. Bu ziyaret farenin türünü ve istilanın boyutunu teyit etmemizi sağlar. Böylece fare sorununu çözmek için en uygun ve etkili uygulamayı sağlar. Eviniz ve işyeriniz için  ön inceleme ve teklifimiz ücretsizdir.

Farelerden Kurtulmak İçin Kedi ve Bitkileri Kullanmak

Farelerden kurtulmak için kedi almak batıl bir inançtır. Kediler içgüdüsel olarak fare avlarlar, ama nadiren etkili bir fare kontrolü sağlarlar. Nane, papatya, lavanta, karanfil gibi bitkileri  farelerin sevmediği iddia edilmektedir.  Diğer bir batıl inanç, hiç kimse fare kalmayacağına dair söz veremez . Farelerin girişini engellemek için daha fazla bilgi edinin ve onları engellemek için nasıl yardımcı olabiliriz.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

×